Penzion Letkov Sportpenzion Pohoda
Penzion Sportpenzion Pohoda ubytování Letkov Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Sportpenzion Pohoda / Letkov

Obec Letkov, kde se Sportpenzion Pohoda nachází, je situován v Plzeňském kraji v okrese Plzeň-jih. Plzeňsko je charakteristické mírně zvlněnou lesnatou krajinou s téměř nedotčenou přírodou, malebnými vesničkami a dominantami hradů i zámků. Oblast Plzeňska z větší části vyplňuje Plzeňská pahorkatina.

Sportpenzion Pohoda v Letkově ubytování
Sportpenzion Pohoda v Letkově nabízí ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích nebo větších apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV, telefonem, minibarem a internetovým připojením. Apartmány navíc také kuchyňkou. Ve všech pokojích je možnost přistýlky.

Sportpenzion Pohoda ubytování v Letkově služby
Pro odpočinek Sportpenzion Pohoda nabízí relaxační centrum vybavené saunou, párou, vířivkou i rehabilitací s různými druhy masáží s vyuužití vířivky, sauny a fitness za poplatek. Celý areál je vhodný pro pořádání firemních akcí, setkání, prezentací, školení, svatebních hostin nebo rodinných oslav. Sportovní vyžití nabízí tenisové kurty s antukou i umělým povrchem, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, plážový volejbal, fitness, indoor cycling, hodiny bosu a powerjógy.

Ubytování Sportpenzion Pohoda v Letkově gastronomie
V ceně ubytování je zahrnuta chutná a vydatná kontinentální snídaně. Na pokrmech české i mezinárodní kuchyně a vynikající kávě si můžete pochutnat v nekuřácké restauraci a kavárně, která se nachází v přízemí penzionu.

Ubytování v Letkově Sportpenzion Pohoda okolí
Hosté by neměli zapomenout navštívit v Plzni cenné stavební památky, ke kterým patří zejména gotický chrám sv. Bartoloměje, renesanční radnice, barokní přestavby budov arciděkanství a františkánského kláštera či židovská synagoga. Další významné stavby jsou městské divadlo, muzeum, Měšťanská beseda a ojedinělý soubor 18 domů vyzdobených sgrafity podle návrhů Mikoláše Alše. Pestrou plejádu fauny a flóry nabízí k vidění místní Zoologická a botanická zahrada, děti jistě upoutá zábavní Dinopark a Zoo aqua terra.
Penzion Letkov Sportpenzion Pohoda - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Letkov Sportpenzion Pohoda - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Letkov Sportpenzion Pohoda -  je k dispozici připojení na internetPenzion Letkov Sportpenzion Pohoda -  je k dispozici letní terasaPenzion Letkov Sportpenzion Pohoda - disponuje kavárnouPenzion Letkov Sportpenzion Pohoda - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Letkov Sportpenzion Pohoda - disponuje restauracíPenzion Letkov Sportpenzion Pohoda - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Letkov Sportpenzion Pohoda - přijímá kreditní karty VISAPenzion Letkov Sportpenzion Pohoda - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Letkov Sportpenzion Pohoda - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Letkov Sportpenzion Pohoda - tenis -poblíž hoteluPenzion Letkov Sportpenzion Pohoda - krytý bazén v hotelu.Penzion Letkov Sportpenzion Pohoda - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Letkov Sportpenzion Pohoda - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Letkov Sportpenzion Pohoda - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Letkov Sportpenzion Pohoda - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou